«

»

Mar
24
2011

coffee heaven

coffeeheaven – to marka rozpoznawalna już w całej Polsce jak i w Europie Centralno-Wschodniej. Nasze kawiarnie możesz znaleźć nieopodal swojego miejsca zamieszkania. Umiejscowione są zazwyczaj w centrach handlowych, przy głównych ulicach, w kompleksach biurowych. Posiadamy obecnie ponad 60 kawiarni w takich miastach jak: Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław.

Nasze kawiarnie przyciągają Klientów niepowtarzalną atmosferą, ciekawą kolorystyką wnętrz, wieloma rodzajami kaw oraz fantazyjnymi przekąskami. Firma CHI Polska S.A. stara się, aby produkty były zawsze skomponowane ze składników nietypowych i mało powszechnych. Zapraszamy Ciebie do naszych kawiarni, aby poznać już naszą linię jesienną. Nasi pracownicy kawiarni chętnie pomogą Tobie w wyborze kanapki, sałatki bądź muffina i zaproponują pyszną kawę zrobioną przez naszych profesjonalnych Baristów.

Kiedy dołączysz do zespołu coffeeheaven będziesz miał okazję poznać naszą firmę od środka jak i nabędziesz nowe umiejętności. Dla nas kawa jest czymś wyjątkowym, częścią naszego życia. Dzięki temu w coffeeheaven wspólnie z całym zespołem tworzymy wspaniałą atmosferę – atmosferę wyjątkowego uczucia do kawy.

Zapraszamy studentów dziennych, zaocznych, wieczorowych do dołączenia do naszego zespołu coffeeheaven team!

Dzięki elastycznemu grafikowi masz możliwość połączenia nauki i pracy. Wiemy, jak ważna dla Ciebie jest szkoła. Wiemy również, że chciałbyś rozwijać się zawodowo. Umożliwiamy Ci to wszystko w coffeeheaven.

Aplikować do nas możesz na kilka sposobów: wysyłając swoje CV na adres:

rekrutacja@coffeeheaven.pl

poprzez naszą stronę: www.coffeeheaven.pl w zakładce ‚pracuj z nami’ bądź pozostawiając swoje CV (albo formularz, który dostaniesz w kawiarni) w dowolnym naszym lokalu.

Podziel się:
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Twitter
  • Add to favorites
  • Print
  • PDF