Mar

Kontrowersje i Innowacje w CSR

Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2010 – ruszyły zapisy!

Kontrowersje i Innowacje w CSR
15 – 16 maja
Warszawa

Jeśli interesujesz się CSR-em i chcesz się dowiedzieć jak wygląda odpowiedzialny biznes w praktyce weź udział w wyjątkowej konferencji dla studentów.

Temat tegorocznej Akademii brzmi: Kontrowersje i Innowacje w CSR. W trakcie dwóch dni spotkań, warsztatów i dyskusji uczestnicy będą mogli dowiedzieć się o firmach wprowadzających innowacje w obszarze CSR oraz obalić mity związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.
Gośćmi specjalnymi konferencji będą prof. Krzysztof Ziemowicz oraz prof. Rick Crandall z Uniwersytetu Karoliny Północnej w USA.

Zgłoszenia przyjmowane będą od 19 kwietnia 2010r. wyłącznie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Ligi Odpowiedzialnego Biznesu: www.lob.org.pl.
Udział w konferencji jest odpłatny.
Więcej informacji na temat Akademii oraz zgłoszeń na stronie: www.lob.org.pl/kategoria-490.htm

Akademia Odpowiedzialnego Biznesu to dwudniowa ogólnopolska konferencja skierowana do studentów poświęcona koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Akademia jest spotkaniem firm ze studentami zainteresowanymi tematyką odpowiedzialnego biznesu, dającym możliwość bezpośredniego dialogu i wzajemnej inspiracji, kierowana jest do osób, posiadających przynajmniej podstawową wiedzę dotyczącą tego zagadnienia. W tym roku odbędzie się piąta już edycja wydarzenia.