«

»

Gru
14
2010

L’Oréal – praktyki

Jesteś jeszcze studentem lub niedawno obroniłeś się i myślisz poważnie o swojej karierze zawodowej? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję – zostań stażystą firmy L`Oréal

Firma L`Oréal jest liderem na rynku kosmetycznym, z doświadczeniem sięgającym blisko 100 lat. Nasz sukces to sukces naszych pracowników: kreatywnych, zaangażowanych o szerokich horyzontach i silnej motywacji. To dzięki ich pracy L’Oréal co roku tworzy ponad 500 nowych patentów i wprowadza blisko 3000 nowych formuł, gwarantując konsumentom najnowsze, innowacyjne rozwiązania i rewolucyjne technologie. Efekty to: obecność w 130 krajach, 130 produktów sprzedawanych na sekundę, roczna sprzedaż przekraczająca 14 miliardów euro.

Program praktyk w L`Oréal trwa przez cały rok i obejmuje swoim zasięgiem wszystkie działy w naszej firmie. Corocznie przyjmujemy 20-30 praktykantów. Zatem jeśli obecnie jesteś studentem IV lub V roku lub absolwentem a jednocześnie lubisz wyzwania, nie boisz się ryzyka, masz ciekawe, niekonwencjonalne pomysły, jesteś otwarty i aktywny – spróbuj swych sił i wypełnij formularz aplikacyjny na stronie www.mycareer.loreal.com. Kierunek wykształcenia nie jest dla nas najważniejszy, jednakże niezbędna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego i znajomość obsługi komputera.

Proces rekrutacji na staż składa się z 2 etapów: w pierwszej kolejności należy wypełnić aplikację i czekać na jej weryfikację, odpowiedź pozytywna jest równoznaczna z zaproszeniem na wstępną rozmowę kwalifikacyjną z pracownikiem działu HR, kolejny krok to rozmowy z potencjalnymi opiekunami praktyki.

W ramach praktyk, które trwają od 3 do 6 miesięcy, każdy ma szansę realizować samodzielne projekty, poznać specyfikę pracy w korporacji, odkryć charakter pracy różnych działów.

Jesteśmy firmą, która docenia talent i zaangażowanie i dlatego widząc te cechy u naszych praktykantów, często decydujemy się podjąć z nimi dalszą współpracę.

Miasto odbywania praktyki: Warszawa
Liczba miejsc dla praktykantów: 20-30 rocznie
Działy, w których będzie się odbywać praktyka: wszystkie działy w firmie
Okres odbywania praktyki: cały rok
Czas trwania praktyki: 3-6 miesięcy
Termin składania aplikacji: cały rok
Sposób aplikowania: formularz aplikacyjny on-line
Wynagrodzenie: 1000-1500 zł
Wymagania stawiane kandydatom:

  • rok studiów: IV, V lub absolwenci
  • kierunek studiów: wszystkie

www.loreal.com
www.mycareer.loreal.com

Kontakt
:
Maja Kuryłło
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
Telefon: 022 676 01 00

Podziel się:
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Twitter
  • Add to favorites
  • Print
  • PDF