Gru

MŁODSZY DORADCA DS. BANKOWOŚCI KORPORACYJNEJ

Dołącz do Programu Akademii Bankowości Korporacyjnej i wykorzystaj szansę na rozwój zawodowy na stanowisku:

MŁODSZY DORADCA DS. BANKOWOŚCI KORPORACYJNEJ

Miejsce pracy: Łódź, Piotrków Trybunalski
Nr ref. ABK/”nazwa miasta”

Po gruntownym przeszkoleniu z zakresu: budowania relacji z Klientami, technik sprzedaży, negocjacji, wiedzy o produktach finansowych, analizy finansowej, ryzyka kredytowego, Nasi Doradcy samodzielnie obsługują firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, oferują profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług przez Bank, utrzymują pozytywne, długofalowe relacje z obecnymi Klientami Banku.

Jeżeli:

• chcesz rozpocząć karierę zawodową w prestiżowej
  • instytucji finansowej
  • jesteś ambitny, kreatywny
  • jesteś osobą komunikatywną, szybko
  • nawiązujesz kontakty
  • interesujesz się bankowością i finansami
  • jesteś studentem ostatnich lat lub absolwentem
  • uczelni wyższej ekonomicznej lub pokrewnej
  • lubisz podejmować wyzwania i szybko się uczysz

Masz przed sobą niepowtarzalną szansę rozpoczęcia pracy w obszarze bankowości korporacyjnej!

Wybranym osobom oferujemy:

• indywidualny program wdrożenia pod opieką Mentora
  • możliwość pracy z ekspertami i uczenia się od najlepszych oraz kreowania nowoczesnej bankowości korporacyjnej
  • rozwój zawodowy: jasno określoną ścieżkę kariery oraz program szkoleń
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet socjalny obejmujący opiekę medyczną i dofinansowanie do zajęć sportowych

Pierwszym etapem rekrutacji jest przesłanie tekstu w formacie MS Word (strona A4, nie więcej niż 1800 znaków) zawierającego Twoją wizję: „IDEALNY BANK DLA PRZEDSIĘBIORSTW” oraz CV i listu motywacyjnego na adres:
ABK@raiffeisen.pl

Aplikacje prosimy przesyłać z tytułem w temacie wiadomości: „AKB – nazwa miasta”.

Miasta, w których realizujemy Program Akademii Bankowości Korporacyjnej: Gdańsk, Elbląg, Zielona Góra, Łódź, Piotrków Trybunalski, Leszno, Piaseczno, Lublin, Rybnik, Bielsko-Biała.

przejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.