«

»

Gru
14
2010

Praktyki w mBank

Kim jesteśmy?
Jesteśmy częścią BRE Banku S.A. Innowacyjnym, pierwszym w Polsce bankiem internetowym.

 • mBank – to nie tylko korzystna oferta finansowa dla ludzi ceniących bankowość elektroniczną, swój czas i pieniądze. To także ludzie – Klienci i pracownicy, którzy korzystają z niezwykłej szansy jaką dają interaktywne kanały komunikacji prowadzą dialog na niekoniecznie ściśle bankowe tematy.
  Obecnie stajemy się korporacją międzynarodową. Realizujemy projekt mBank Czechy/Słowacja.
 • Misja mBanku:
  Maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych.
 • Tożsamość mBanku
  mBank jest liderem bankowości internetowej w Polsce – pod względem liczby Klientów, liczby rachunków, ilości zgromadzonych depozytów i dynamiki ich wzrostu. Jest pierwszym bankiem wirtualnym w Polsce, cieszącym się największym zaufaniem Klientów.

mBank oferuje najlepsze ceny i jakość produktów i usług finansowych

mBank oferuje ludziom racjonalnie zarządzającym swoimi finansami najbardziej potrzebne produkty i usługi w najlepszych cenach i najwyższej jakości w danej kategorii na rynku.

Model biznesowy mBanku odróżnia się zasadniczo od bankowości tradycyjnej. mBank oferuje coraz większą liczbę innowacyjnych produktów i usług finansowych: oszczędnościowych, kredytowych oraz inwestycyjnych i ubezpieczeniowych dostępnych w zdalnych kanałach dystrybucji.

Brak tradycyjnych oddziałów i zastosowanie innowacyjnej technologii pozwala osiągnąć trwałą przewagę konkurencyjną nad bankami tradycyjnymi w poziomie kosztów i komunikacji, która daje Klientom mBanku maksimum korzyści, wygodę i niezależność w korzystaniu z usług finansowych.

mBank słucha swoich Klientów i podąża za ich wymaganiami, rozwija swoją ofertę biznesową tak aby zaspokoić wszystkie podstawowe potrzeby finansowe swoich Klientów.

Nasze wartości
Wartości, które stanowią fundament naszej kultury korporacyjnej są odzwierciedleniem zasad, którymi kierujemy się w życiu osobistym i zawodowym. Zebraliśmy je i nazwaliśmy, aby stały się widocznym drogowskazem – sposobem działania w codziennej pracy. Układają się one w akronim DROGA, abyśmy pamiętali, że sens naszej pracy polega nie tylko na osiąganiu celu. Również podążanie do tego celu jest wartością samą w sobie, dzięki której realizujemy nasze aspiracje i pasje.

Wartości są tym, co oferujemy też naszym Klientom i co sprawia, że kroczą z nami wspólną DROGĄ.
mBank daje swoim Klientom „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych”

Praktyki
mBank to miejsce, gdzie z powodzeniem możesz rozpocząć planowanie swojej kariery zawodowej będąc jeszcze studentem. Ofertę praktyk kierujemy do osób, które ukończyły III rok studiów. Proponujemy odbycie praktyk w wydziałach: kart kredytowych, planów finansowych (kredytów hipotecznych), funduszy inwestycyjnych, HR, mBank mobile i IT. Preferowany czas praktyk 3 miesiące.

Jak się do nas zgłosić?
Prześlij nam swoje CV z krótkim uzasadnieniem dlaczego wybrałeś mBank na adres jestemBank@mBank.pl w temacie wpisz „mBank – praktyki” oraz obszar, który Cię interesuje.

Aktualne ogłoszenia

Podziel się:
 • Google Bookmarks
 • Facebook
 • Twitter
 • Add to favorites
 • Print
 • PDF