Mar

STAŻ w wydawnictwie dla osób z biegłą znajomością języka francuskiego

STAŻ
w wydawnictwie
dla osób z biegłą znajomością
języka francuskiego

Jeżeli znasz już język francuski w stopniu bardzo dobrym, jeżeli studiujesz i chcesz odbyć staż, bądź praktyki, jeśli szukasz wyzwań i chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca w wydawnictwie „od podszewki”, jeśli zależy ci na utrzymaniu kontaktu z językiem obcym – ta oferta skierowana jest właśnie do ciebie!

Staż w Software Press to trzy miesiące ciągłego kontaktu z językiem obcym, cotygodniowe szkolenia podnoszące umiejętności i wiedzę oraz dające możliwość zdobywania pierwszych doświadczeń na polu marketingu i product managementu w wydawnictwie. Tematyka szkoleń dotyczy PR, sprzedaży, zarządzania produktem, organizacji pracy i planowania. Z każdym tygodniem wskakujecie na nowy poziom, każdy kolejny tydzień to dla was nowe wyzwania, nowa wiedza, nowe umiejętności.

Najlepszym stażystom zostanie zaproponowany awans na Junior Product Managera.

– kontakt z klientem i promocja pisma w języku francuskim – szukanie portali i nawiązywanie kooperacji, – załatwianie wymian newsletterowych, obejmowanie patronatem medialnym eventów, – wsparcie sprzedaży.

Czego wymagamy? – nastawienia na akcję, zapał i energia to dla nas najważniejsze cechy przyszłego praktykanta, – znajomość języka francuskiego , – sprawne poruszanie się w Internecie, – inwencja, kreatywność, pomysłowość, – wysoka kultura osobista.

Więcej informacji na stronie: http://psdmag.org/pl/article/13346-praktykant-stazysta-kod-referencyjny-press-fr

Na wasze zgłoszenia (CV + list motywacyjny) czekamy pod adresem rekrutacja.kontakt@software.com.pl w tytule maila wpiszcie kod referencyjny: WSSM/ PRESS / FR

* proszę wpisać skróconą nazwę portalu lub strony WWW z informacją o stażu