«

»

Kwi
25
2014

UWAGA! Darmowe szkolenie

Sprzedaż transformacyjna i Komunikacja Nieantagonizująca
– czyli jak osiągnąć sukces w dzisiejszym świecie biznesu.

 

Nie chodzi o to, aby potrafić sprzedawać,
Chodzi o to, aby spowodować, że Klient chce kupić.

Realizacja marżowej sprzedaży w Polsce wymaga absolutnego wyczyszczenia naszego dotychczasowego postrzegania sprzedaży i zmusza nas do przyswojenia mechanizmów, w które trudno nam uwierzyć! – dzięki temu warsztatowi inaczej zaczniesz postrzegać sprzedaż!

Zmiany konkurencyjności, jakie zachodzą w Polsce od kilku lat, nie pozostawiają nam żadnych złudzeń; Polska nigdy nie będzie już tą samą Polską lat 2006-2007.
Ogromny spadek popytu w stosunku do poziomu podaży, jaki nastąpił w latach 2008-2009 jest zasadniczym powodem, dla którego sprzedawanie w Polsce przeżyło ogromną zmianę.

Jak powiedział Karol Darwin: „Przeżyje nie ten gatunek, który jest najsilniejszy czy najinteligentniejszy, ale ten, który najskuteczniej reaguje na zmiany”. Polska zmieniła się, doganiając świat poprzez tę jedną zmianę – Polska dołączyła do krajów o gospodarce wolnokonkurencyjnej, gdzie popyt jest niższy od podaży i trzeba na tym rynku KONKUROWAĆ, ABY ZARABIAĆ!

Warsztaty poprowadzi Krzysztof Sarnecki!

Sarnecki_mini

Krzysztof Sarnecki to biznesman, zawodowy negocjator, konsultant ponad sześciuset firm w USA oraz ponad stu firm w Polsce w dziedzinach: planowania strategicznego i procesu transformacji firm, marketingu strategicznego i operacyjnego, przywództwa, psychologii biznesu i zarządzania czasem;

Charyzmatyczny szkoleniowiec, niestereotypowy wykładowca, motywator, public speaker.

Konsultant, agent zmian – interim dyrektor zarządzający, trener i coach dla kilkudziesięciu czołowych firm w Polsce. Jego unikatową specjalnością są NEGOCJACJE -zarówno sprzedażowe jak i nie sprzedażowe (kompleksowe – kontraktowe- menedżerskie, mediacyjne).

Krzysztof przygotowuje, współprowadzi i prowadzi kompleksowe negocjacje oraz mediacje na zlecenie firm i różnego rodzaju organizacji w zarówno w kraju jak i za granicą. Przez dwadzieścia lat prowadził własną działalność gospodarczą w Stanach Zjednoczonych, fundator, założyciel i wieloletni prezes największego ośrodka edukacyjnego dla Polaków za granicą – Academy of Business & Career Development w Chicago.


Kiedy?:   29 kwietnia 2014

O której?:   18:00 – 20:00

Gdzie?:   Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego – Aula A0

Zapisz się już teraz!

Nie może Cię tam zabraknąć 🙂
Serdecznie zapraszamy!

Podziel się:
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Twitter
  • Add to favorites
  • Print
  • PDF